PUZZLE 4W1 CIEKAWE DINOZAURY

Puzzle 4w1 Ciekawe Dinozaury od marki Trefl to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów układanek i dinozaurów! Z tymi puzzlami maluchy mogą poznać aż 4 różne prehistoryczne gady i dokładnie się im przyjrzeć. To zabawa połączona z rozwojem, dlatego doskonale sprawdzi się dla każdego dziecka.

Puzzle 4w1 Ciekawe Dinozaury to aż cztery różne układanki, a każda zawiera inną ilość elementów. Dzięki temu po ten zestaw mogą sięgnąć dzieci w różnym wieku, a także o różnym poziomie doświadczenia. Dla początkujących doskonale sprawdzą się układanki z 35 czy 48 elementami, a starsze dzieci na pewno ucieszą się z 70 elementów.

Ogromnym atutem tych puzzli są dinozaury, często uwielbiane przez dzieci. Maluchy mogą poznać tu między innymi stegozaura i tyranozaura i razem z nimi zwiedzić ten prehistoryczny świat. Taka forma zabawy jest niezwykle korzystna dla rozwoju kreatywności i wyobraźni przestrzennej, ale nie tylko. Pociecha przy układaniu ćwiczy swoją pamięć, koncentrację, a nawet wzmacnia koordynację palców i nadgarstków.

Puzzle firmy Trefl to prawdziwa frajda dla wszystkich dzieci. Elementy dokładnie wykrojono, dzięki czemu ich układanie stanowi przyjemność, a obrazki zachwycają wyrazistością. Wszystkie szczegóły są widoczne, więc maluch nie będzie mieć większych problemów z dopasowywaniem poszczególnych puzzli. Puzzle 4w1 Ciekawe Dinozaury to doskonały wybór dla każdej pociechy. Sprawdzą się zarówno podarowane na prezent urodzinowy czy gwiazdkowy, jak i bez okazji.
TRE*43830
Nowy produkt